Nauczyciele

Legenda:
OP - okres nauczania w AMG
IP - ile pracował, czyli czas nauczania w AMG (w latach szkolnych)

 

Opieka nad Magicznymi Stworzeniami

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Stacy Boursier
I-II RS
2 RS
2.
Mercedes Devoux
III RS
1 RS
3.
Nicolas Wand
III RS
1 RS
 4.  Sophie Mellark-Poe IV-V RS 2 RS 
5. Cathy Crowley
VI-VII RS 2 RS
6. Narcyza Zoe Assassin
VIII-IX RS 2 RS

 

 Pojedynki Klimatyczne

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Ellie Watson
III RS
1 RS
2. Ysabel Manesent  IV RS 1 RS

 

 Religioznastwo

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Seferyn Collotye
III RS
1 RS

 

Smokologia

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
 1.  Varin Firefang     IV RS   1 RS 
2. Tori Collins V-VI RS 2 RS
3. Helena Browen VII-VIII RS 2 RS
3. Merkury Magana IX RS 1 RS

 

 Starożytne Runy

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Maria Antonina Castellan
I RS
1 RS
2.
Arsen McTireliath
II RS
1 RS
3.
Kelly Kattie Jelly
III RS
1 RS
4.
Lynzee Lovato
III-IV RS
2 RS
5.  Asumay Renaldo-Lotman V-IX RS 5 RS

 

 Transmutacja

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Arsen McTireliath
I,III-VIII RS
7 RS
2.
Alan Moonstone
II RS
1 RS
3.
Braco Miko
III, IX RS
2 RS
4.
Maggy Grencher
III RS
1 RS
5.
Dżasmine Mahidevran
VIII RS
1 RS

 

 Wampirologia

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Alexander Blackowl
I RS
1 RS

 

 Wiedza o Harrym Potterze

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Violett Moonstone
I RS
1 RS
2.
Sasza Baxter
II RS
1 RS
3.
Violett Moonstone
III RS
1 RS
4.
Alan Moonstone
III RS
1 RS
5.
Maksymilian Carter
III RS
1 RS
6.
Twisted Fate Iwanow Whiteowl
III- IV RS
2 RS

 

 Wróżbiarstwo

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Lules Quidet
I-II RS
2 RS
2.
Sasza Baxter
I RS
1 RS
3.
Olivia Mafly
III RS
1 RS
4.
Juliet Perez
III RS
1 RS
 5. Aki Ryuugu  IV-V RS  2 RS 
6. Mati Levine VI-VII RS 2 RS
7. Mariko Agita VIII RS 1 RS
8. Sophie Blood IX RS 1 RS
10. Audrey Vide IX RS 1 RS

 

 Zajęcia Klimatyczne

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Patrycja Whiteowl
III RS
1 RS
2. Anley Wise i Adam Conrad Korfis IV RS 1 RS
3.  Anley Wise i Matthew Anders Fox V RS 1 RS

 

 Zaklęcia i Uroki

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Alaska White
I RS
1 RS
2.
Katherine Preston
II RS
1 RS
3.
Alexadra Snape
III RS
1 RS
4.
Rebelia Macland
III RS
1 RS
 5. Adam Conrad Korfis   IV, VIII RS 2 RS 
6.  Antony Lupinus
V RS 1 RS
7. Alexadra Snape V-VIII RS 3 RS
8. Mateo Morgan IX RS 1 RS

 

Zielarstwo

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Alaska White
I RS
1 RS
2.
Alexander Blackowl/Collotye
II, VI-IX RS
5 RS
3.
Corinne O'Hailers
II RS
1 RS
4.
Łucja Cullen
III-V RS
3 RS
5.
John Blackwell
III RS
1 RS
6. Asumay Renaldo-Lotman VI-VII RS 2 RS
7. Aya Vermilion VIII RS 1 RS

 

Tu podaj tekst alternatywny