0 pkt
0 pkt
0 pkt
0 pkt

Dziedziniec szkoły
Panel Nauczyciela
Statut szkoły
SAMOUCZEK
Standardy pisania newsów
Regulamin czatu
System oceniania
Oferta edukacyjna
System punktowania uczniów
System punktowania nauczycieli
Programy nauczania
Ranking Nauczycieli
Obrazki do newsów
Dzienniki lekcyjne
Dzienniki ocen
Zapisy na Ucznia
Zapisy na Profesora
Zapisy na Pracownika

Uczniowie
Zgłoszeni: 34
Przyjęci: 83
W sumie: 117

Profesorzy
Zgłoszeni: 11
Przyjęci: 6
W sumie: 17

Pracownicy
Zgłoszeni: 1
Przyjęci: 0
W sumie: 1

Lista Gryfonów
Lista Puchonów
Lista Krukonów
Lista Ślizgonów
Lista profesorów

Wolne posady:

Wielka Sala
Szkolna Aula
Pokój Nauczycielski
Pokój Prefektów
Szkolna Arena
Wieża Astronomiczna
Szkolne Błonia
Szkolne Boisko
Szkolna Biblioteka
Cieplarnia
Katakumby
Szkolne Lochy
Wieża Północna
Sala nr 1
Sala nr 2
Sala nr 3
Dormitorium Gryffindoru
Dormitorium Hufflepuffu
Dormitorium Ravenclawu
Dormitorium Slytherinu
Pokój główny ChatSM

Akta nauczycieli
Kronika
Dyrektorzy
Nauczyciele
Opiekunowie
Nagrody dyrekcji
Absolwenci
Baza certyfikatów
Prefekci Naczelni
Mur Zasłużonych
Zasady loterii
Wyślij Kupon
Karty Kolekcjonerskie
Nauczyciele
Legenda:
OP - okres nauczania w AMG
IP - ile pracował, czyli czas nauczania w AMG (w latach szkolnych)

ASTRONOMIA

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Xavier Cahill
I RS
1 RS
2.
Ethan Harvey
II RS
1 RS
3.
Emily Watson
II RS
1 RS
4.
Rafael Weden
III RS
1 RS
5.
Cassandra Pledge
III RS
1 RS
6.
Antony Lupinus
III RS
1 RS
7.
Charlie Lupinus
III RS
1 RS

CZARNA MAGIA

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Alexander Collotye
I-III RS
3 RS
2.
Alan Moonstone
III RS
1 RS

ELIKSIRY

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Alan Moonstone
I-II RS
2 RS
2.
Elisabeth Momente
III RS
1 RS

HISTORIA MAGII

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Elizabeth Saphore
I RS
1 RS
2.
Alan Moonstone
I RS
1 RS
3.
James Thomas
II RS
1 RS
4.
Alexander Thompson
III RS
1 RS
5.
Paula Rodriguez
III RS
1 RS
6.
Ethan McConaughey
III RS
1 RS

JĘZYKOZNAWSTWO

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Karol Cliverboth
III RS
1 RS

KLUB POJEDYNKÓW

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Rebelia Macland
III RS
1 RS
2.
Twisted Fate Iwanow Whiteowl
III RS
1 RS

LATANIE

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Katherine Preston
I-II RS
2 RS
2.
Paula Rodriguez
III RS
1 RS
3.
Mazikeen M. Firecrown
III RS
1 RS

MUGOLOZNAWSTWO

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Adam Bein
I-II RS
1 RS
2.
Violett Moonstone
II RS
1 RS
3.
Alan Moonstone
II-III RS
2 RS

NUMEROLOGIA

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Karol Piccifues
I-III RS
3 RS

OBRONA PRZED CZARNĄ MAGIĄ

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Marcin Moranis
I RS
1 RS
2.
Anthony Svarovsky
II-III RS
2 RS
3.
Kazbiel Thundershout
III RS
1 RS
4.
Patrycja Iwaszkow
III RS
1 RS
5.
James Moranis
III RS
1 RS

OPIEKA NAD MAGICZNYMI STWORZENIAMI

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Stacy Boursier
I-II RS
2 RS
2.
Mercedes Devoux
III RS
1 RS
3.
Nicolas Wand
III RS
1 RS

POJEDYNKI KLIMATYCZNE

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Ellie Watson
III RS
1 RS

RELIGIOZNAWSTWO

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Seferyn Collotye
III RS
1 RS

STAROŻYTNE RUNY

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Maria Antonina Castellan
I RS
1 RS
2.
Marcin Moranis
II RS
1 RS
3.
Kelly Kattie Jelly
III RS
1 RS
4.
Lynzee Lovato
III RS
1 RS

TRANSMUTACJA

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Marcin Moranis
I RS
1 RS
2.
Alan Moonstone
II RS
1 RS
3.
Braco Miko
III RS
1 RS
4.
Maggy Grencher
III RS
1 RS
5.
Marcin McGreen i Braco Miko
I i III RS
2 RS

WAMPIROLOGIA

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Alexander Blackowl
I RS
1 RS

WIEDZA O HARRYM POTTERZE

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Violett Moonstone
I RS
1 RS
2.
Sasza Baxter
II RS
1 RS
3.
Violett Moonstone
III RS
1 RS
4.
Alan Moonstone
III RS
1 RS
5.
Maksymilian Carter
III RS
1 RS
6.
Twisted Fate Iwanow Whiteowl
III RS
1 RS

WRÓŻBIARSTWO

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Lules Quidet
I-II RS
2 RS
2.
Sasza Baxter
I RS
1 RS
3.
Olivia Mafly
III RS
1 RS
4.
Juliet Perez
III RS
1 RS

ZAJĘCIA KLIMATYCZNE

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Patrycja Whiteowl
III RS
1 RS

ZAKLĘCIA I UROKI

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Alaska White
I RS
1 RS
2.
Katherine Preston
II RS
1 RS
3.
Alexadra Snape
III RS
1 RS
4.
Rebelia Macland
III RS
1 RS

ZIELARSTWO

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Alaska White
I RS
1 RS
2.
Alexander Blackowl
II RS
2 RS
3.
Corinne O'Hailers
II RS
1 RS
4.
Łucja Cullen
III RS
1 RS
5.
John Blackwell
III RS
1 RS


© 2016-2017 Dyrekcja AMG. Wszelkie prawa zastrzeżone.

powered by jPORTAL 2 & UserPatch