Informacje o Nauczycielach

Latanie na Miotle

Charlie Lupinus

Sowa: lupinus.charlie@gmail.com

Kominek:10394681

Dodatkowe funkcje: Dyrektorka AMG

 

Mugoloznawstwo

Patrycja Iwaszkow

Sowa: patrycja.iwaszkow@o2.pl

Kominek: 54416608

Dodatkowe funkcje: Dyrektorka AMG

 

Eliksiry (klasa 1)

Anley Wise

Sowa: anley.wise@gmail.com

Kominek: brak

Dodatkowe funkcje: opiekun Wilkorów,

opiekun Ligii Quidditcha oraz

opiekun Zajęć Klimatycznych

 

Eliksiry (klasa 2)

Elisabeth Momente

Sowa: elisabeth.momente@gmail.com

Kominek: 54932824

Dodatkowe funcje: Dyrektorka AMG

 

Wróżbiarstwo

Aki Ryuugu

Sowa: akiryuugu@gmail.com

Kominek: brak

Dodatkowe funkcje: brak

 

Opieka nad Magicznymi Stworzeniami

Sophie Poe

Sowa: sophie.mellark@wp.pl

Kominek: brak

Dodatkowe funkcje: brak

 

Obrona przed Czarną Magią

Connor Lahey

Sowa: connor.laheey@gmail.com

Kominek: brak

Dodatkowe funkcje: opiekun Kugucharów,

Redaktor naczelny gazetki "Hedwiga"

 

Zielarstwo

Łucja Cullen

Sowa: lucja_cullen@o2.pl

Kominek: brak

Dodatkowe funkcje: opiekun Ligii Quidditcha

 

Historia Magii

Ysabel Manesent

Sowa: ysabel.manesent@gmail.com

Kominek:

Dodatkowe funcje: opiekun Klubu Pojedynków

 

Zaklęcia i Uroki

Adam Conrad Korfis

Sowa: ackorfis@gmail.com

Kominek: 51638342

Dodatkowe funkcje: opiekun Zajęć Klimatycznych

 

Wiedza o Harrym Potterze

Twisted Iwanow Fate

Sowa: james64011@wp.pl

Kominek: 1214460

Dodatkowe funkcje: brak

 

Językoznawstwo

Matthew Anders Fox

Sowa: prof.matthew.anders@gmail.com

Kominek: brak

Dodatkowe funkcje: opiekun Gromoptaków

 

Smokologia

Varin Firefang

Sowa: firefangvarin@gmail.com

Kominek: brak

Dodatkowe funkcje: brak

 

Czarna Magia

Alexander Lovato

Sowa: alexander_lovato@interia.pl

Kominek: 55007834

Dodatkowe funkcje: Redaktor naczelny gazetki "Hedwiga"

 

Astronomia

Max Crouch

Sowa: maxcrouch@gmail.com

Kominek: brak

Dodatkowe funkcje: brak

 

Starożytne Runy

Lynzee Lovato

Sowa: lynzee.lovato@gmail.com

Kominek: 13014202

Dodatkowe funkcje: brak

 

 Numerologia

Minah Poe

Sowa: emmar.roberts@sowa.hup.pl

Kominek: brak

Dodatkowe funkcje: brak

 

Literatura Magiczna

Braco Miko

Sowa: braco.miko@gmail.com

Kominek: brak

Dodatkowe funkcje: brak

 

 

Sop

Shado Ackerly