Karty kolekcjonerskie

Karty Kolekcjonerskie to zabawa odbywająca się głównie na stronie a wziąć w niej udział mogą zarówno uczniowie jak i szkolny personel. Polega ona na tym, by odnaleźć specjalne karty, które przedstawiać mogą nauczycieli, prefektów, szkolne maskotki lub inne rzeczy.
Karty mogą kryć się dosłownie wszędzie, dlatego musicie być ostrożni i uważnie czytać każdą podstronę szkoły. Mogą być ukryte w rozwinięciu najnowszych newsów, w planie lekcji a nawet w odmętach Izby Pamięci.
Gdy znajdzie się na odpowiedniej podstronie, waszym oczom ukaże się czekoladowa żaba, którą musicie kliknąć, aby przeniosła was do znalezionej karty.

Karty możecie kolekcjonować w specjalnym albumie Kart Kolekcjonerskich, który znajdziecie [TUTAJ], jednak zdobyć punkty za odnalezioną kartę, należy wysłać link do danej podstrony szkolną sową (amgrymuar@gmail.com). Aby dowiedzieć się, jak spersonalizować album pod siebie, wystarczy kliknąć TEN link.
Na koniec roku osoba, która skompletuje cały album kart zostanie nagrodzona dodatkowymi punktami i dyplomem. 

Oprócz tego niektóre z Kart Kolekcjonerskich mogą zostać wylosowane w Loterii, lub zostać wygrane w konkursach.
Każda Karta Kolekcjonerska jest warta określoną ilość punktów, które są liczone pod koniec roku szkolnego przez dyrekcję, dlatego opłaca się je zbierać! 

UWAGA! Karty mogą zmieniać swoją lokalizację co kilka dni. W ciągu jednego roku szkolnego nie zdarzają się powtórki.