Karty kolekcjonerskie

Karty Kolekcjonerskie to zabawa odbywająca się głównie na stronie a wziąć w niej udział mogą zarówno uczniowie jak i szkolny personel. Polega ona na tym, by odnaleźć specjalne karty, które przedstawiać mogą nauczycieli, prefektów, szkolne maskotki lub inne rzeczy.
Karty mogą kryć się dosłownie wszędzie, dlatego musicie być ostrożni i uważnie czytać każdą podstronę szkoły. Mogą być ukryte w rozwinięciu najnowszych newsów, w planie lekcji a nawet w odmętach Izby Pamięci.
Gdy znajdzie się na odpowiedniej podstronie, waszym oczom ukaże się czekoladowa żaba, którą musicie kliknąć, aby przeniosła was do znalezionej karty.Karty możecie kolekcjonować w specjalnym albumie Kart Kolekcjonerskich, który znajdziecie [TUTAJ]. Aby dowiedzieć się, jak spersonalizować album pod siebie, wystarczy kliknąć TEN link.

Oprócz tego niektóre z Kart Kolekcjonerskich mogą zostać wylosowane w Skorupkowej Loterii przez naszego szkolnego pupila - Żółwika, lub zostać wygrane w konkursach.
Każda Karta Kolekcjonerska jest warta określoną ilość punktów (spis wszystkich kart i ich punktacji wkrótce), które są liczone pod koniec roku szkolnego przez dyrekcję, dlatego opłaca się je zbierać! 

UWAGA! Karty mogą zmieniać swoją lokalizację co kilka dni. W ciągu jednego roku szkolnego nie zdarzają się powtórki.