Instrukcja tworzenia albumu

Aby stać się posiadaczem swojego własnego albumu Kart Kolekcjonerskich wystarczy, że wykonasz kilka mało skomplikowanych kroków. Aby ułatwić Ci to zadanie powstała ta krótka instrukcja, która powinna rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

Album znajduje się [TUTAJ]
Aby zapisać album jako swój, otwórz go z linka powyżej. Zapisywanie go nie jest skomplikowane - wystarczy, że w otwartym dokumencie klikniesz "Plik" a następnie z wysuniętej listy klikniesz "Utwórz kopię". Twoim oczom ukarze się okno, w którym będziesz mógł zadecydować jak będzie nazywał się Twój album oraz w którym folderze na Twoim dysku ma się on znaleźć.

 

Gotowe! Powinieneś zostać od razu przeniesiony do swojego albumu! Teraz możesz się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem w wyznaczonym polu.

Gdy masz już swój własny, spersonalizowany album, możesz śmiało wklejać do niego zebrane Karty Kolekcjonerskie! Aby to zrobić, musisz w otwartym dokumencie kliknąć "Wstaw" a następnie z rozwiniętej listy wybrać "Obraz". Twoim oczom ukaże się okienko, w którym musisz wybrać interesującą Cię kartę. Następnie musisz zaakceptować i gotowe! Obraz pojawił się w Twoim albumie - teraz wystarczy, że umiejscowisz go w odpowiednim miejscu. 


Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące Albumu Kart Kolekcjonerskich, możesz wysłać sowę do dyrekcji lub zapytać kogoś w Wielkiej Sali!