Nauczyciele

Legenda:
OP - okres nauczania w AMG
IP - ile pracował, czyli czas nauczania w AMG (w latach szkolnych)

Astronomia

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Xavier Cahill
I RS
1 RS
2.
Ethan Harvey
II RS
1 RS
3.
Emily Watson
II RS
1 RS
4.
Rafael Weden
III RS
1 RS
5.
Cassandra Pledge
III RS
1 RS
6.
Antony Lupinus
III RS
1 RS
7.
Charlie Lupinus
III RS
1 RS
8.   Max Crouch  IV RS  1 RS 

 

Czarna Magia

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Alexander Collotye
I-IV RS
4 RS
2.
Alan Moonstone
III RS
1 RS

 

Eliksiry

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Alan Moonstone
I-II RS
2 RS
2.
Elisabeth Momente III RS-IV RS
2 RS
3.  Anley Wise IV RS  1 RS 

 

Historia Magii

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Elizabeth Saphore
I RS
1 RS
2.
Alan Moonstone
I RS
1 RS
3.
James Thomas
II RS
1 RS
4.
Alexander Thompson
III RS
1 RS
5.
Paula Rodriguez
III RS
1 RS
6.
Ethan McConaughey
III RS
1 RS
 7.  Ysabel Manesent  IV RS 1 RS

 

Językoznawstwo

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Karol Cliverboth
III RS
1 RS
 2. Matthew Anders Fox   IV RS 1 RS 

 

Klub Pojedynków

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Rebelia Macland
III RS
1 RS
2.
Twisted Fate Iwanow Whiteowl
III RS
1 RS

 

Latanie na Miotle

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Katherine Preston
I-II RS
2 RS
2.
Paula Rodriguez
III RS
1 RS
3.
Mazikeen M. Firecrown
III RS
1 RS
4.  Charlie Lupinus  IV RS  1 RS 

 

Mugoloznawstwo

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Adam Bein
I-II RS
1 RS
2.
Violett Moonstone
II RS
1 RS
3.
Alan Moonstone
II-III RS
2 RS
 4.  Patrycja Iwaszkow  IV RS 1 RS 

 

Numerologia

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Karol Piccifues
I-III RS
3 RS
 2. Minah Poe  IV RS   1 RS

 

Obrona przed Czarną Magią

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Marcin Moranis
I RS
1 RS
2.
Anthony Svarovsky
II-III RS
2 RS
3.
Kazbiel Thundershout
III RS
1 RS
4.
Patrycja Iwaszkow
III RS
1 RS
5.
James Moranis
III RS
1 RS
6.  Connor Lahey  IV RS   1 RS

 

Opieka nad Magicznymi Stworzeniami

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Stacy Boursier
I-II RS
2 RS
2.
Mercedes Devoux
III RS
1 RS
3.
Nicolas Wand
III RS
1 RS
 4.  Sophie Mellark-Poe IV RS 1 RS 

 

Pojedynki Klimatyczne

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Ellie Watson
III RS
1 RS

 

Religioznastwo

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Seferyn Collotye
III RS
1 RS

 

Starożytne Runy

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Maria Antonina Castellan
I RS
1 RS
2.
Marcin Moranis
II RS
1 RS
3.
Kelly Kattie Jelly
III RS
1 RS
4.
Lynzee Lovato
III- IV RS
2 RS

 

Transmutacja

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Marcin Moranis
I,III-IV RS
3 RS
2.
Alan Moonstone
II RS
1 RS
3.
Braco Miko
III RS
1 RS
4.
Maggy Grencher
III RS
1 RS

 

Wampirologia

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Alexander Blackowl
I RS
1 RS

 

Wiedza o Harrym Potterze

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Violett Moonstone
I RS
1 RS
2.
Sasza Baxter
II RS
1 RS
3.
Violett Moonstone
III RS
1 RS
4.
Alan Moonstone
III RS
1 RS
5.
Maksymilian Carter
III RS
1 RS
6.
Twisted Fate Iwanow Whiteowl
III- IV RS
2 RS

 

Wróżbiarstwo

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Lules Quidet
I-II RS
2 RS
2.
Sasza Baxter
I RS
1 RS
3.
Olivia Mafly
III RS
1 RS
4.
Juliet Perez
III RS
1 RS
 5. Aki Ryuugu  IV RS  1 RS 

 

Zajęcia Klimatyczne

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Patrycja Whiteowl
III RS
1 RS
2. Anley Wise i Adam Conrad Korfis IV RS 1 RS

 

Zaklęcia i Uroki

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Alaska White
I RS
1 RS
2.
Katherine Preston
II RS
1 RS
3.
Alexadra Snape
III RS
1 RS
4.
Rebelia Macland
III RS
1 RS
 5. Adam Conrad Korfis   IV RS 1 RS 

 

Zielarstwo

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
1.
Alaska White
I RS
1 RS
2.
Alexander Blackowl
II RS
2 RS
3.
Corinne O'Hailers
II RS
1 RS
4.
Łucja Cullen
III-IV RS
2 RS
5.
John Blackwell
III RS
1 RS

 

Smokologia

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
 1.  Varin Firefang     IV RS   1 RS 

Literatura Magiczna 

L.P.
NAUCZYCIEL
OP
IP
 1. Braco Miko   IV RS 1 RS