O czacie słów kilka

Oficjalnie stałeś się członkiem społeczności Akademii Magii Grymuar! Co dalej? Życie szkolne w 90% procentach odbywa się na specjalnym czacie stworzonym właśnie do tych celów; każdy pokój czatowy to sala lekcyjna lub inna lokacja w szkole. Spis wszystkich lokacji w Akademii Magii Grymuar znajdziesz w bloku po prawej stronie witryny.

Skoro jest czat, musi być i własny nick, którym będziesz się posługiwał na lekcjach, uroczystościach i innych wydarzeniach.
Nasza społeczność loguje się na czat używając nicków, które składają się z naszych magicznych imion i nazwisk podawanych przy zapisach do szkoły (np. Harry_Potter, Harry.Potter, HarryPotter itd) -  Tobie również polecamy tę metodę!

Jak założyć magiczny nick? Nic prostrzego! Po prostu udaj się na stronę www.chatsm.pl. Następnie u góry po prawej stronie ujrzysz pomarańczowy przycisk z napisem "Zarejestruj się". Kliknij go i tak jak poprzednio, wypełnij odpowiednie pola, wpisując swoje imię, hasło oraz swój własny nick. Następnie będziesz musiał potwierdzić rejestrację, klikając w świstoklik (link), który zostanie Ci wysłany na podany przy rejestracji adres e-mail. Gdy to nastąpi, będziesz mógł bez problemu logować się na czat i uczestniczyć we wszystkich zajęciach i wydarzeniach organizowanych przez szkołę! 
Gdy masz już swój własny nick, nic nie stoi na przeszkodzie, aby się zalogować do czatu! Aby to zrobić, możesz spojrzeć na listę pokoi dostępnych po prawo na stronie szkoły - tak jak mówiłem wcześniej, znajdują się tam wszystkie lokacje szkoły. Gdy klikniesz na daną lokację, zostaniesz przeniesiony do panelu logowania. Wystarczy, że wpiszesz swój nowy nick oraz hasło, a następnie klikniesz "Zaloguj". 
Gdy masz

 

Jeśli akurat nic się nie dzieje, możesz spędzać z nami czas wolny w Wielkiej Sali (kliknij by wejść) - gorąco zapraszamy! :)

Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny  Tu podaj tekst alternatywny