Jak się zapisać?

Aby stać się pełnoprawnym członkiem społeczności Akademii Magii Grymuar musisz posiadać swoje własne magiczne dane personalne, którymi będziesz posługiwał się w Świecie Magii oraz w naszej placówce. Najlepiej, by Twoje imię i nazwisko było wymyślone przez Ciebie
Gdy już zdecydujesz się na magiczne dane, jesteś gotów by zapisać się na tych danych do naszej Akademii. Aby to zrobić, wystarczy, że zlokalizujesz drewnianą tabliczkę u góry strony z napisem "Zapisy" - gdy go klikniesz, od razu przeniesie Cię do formularza zapisowego!

 Aby się zapisać zostaniesz poproszony o wypełnienie większości pól - m.in imię i nazwisko, gdyż to właśnie nich będziesz używał w Świecie Magii oraz naszej Akademii.
Zostaniesz również poproszony o wybranie domu, do którego chciałbyś zostać przydzielony. W Akademii Magii Grymuar funkcjonują zupełnie inne domy niż w kanonie serii o młodym czarodzieju, dlatego z pomocą przyjdzie Ci ten odnośnik - dzięki niemu będziesz mógł się zapoznać z charakterystyką poszczególnych domów i wybrać ten, do którego Twoim zdaniem najlepiej pasujesz. 

Gdy poprawnie wypełnisz wszystkie pola, będziesz musiał poczekać aż dyrekcja zaakceptuje Twoje zgłoszenie. Gdy to się stanie zostaniesz poinformowany drogą meilową o przyjęciu do Akademii, dlatego ważne jest, by podany przez Ciebie adres e-mail był poprawny

W momencie, w którym dyrekcja zaakceptuje Twoje zgłoszenie, możesz bez problemów zalogować się do swojego Panelu Ucznia w bloku "Alohomora" na górze strony, wpisując podany przy zapisach nick oraz hasło. Logując się do Panelu, masz dostęp do wielu funkcji dostępnych tylko dla uczniów; do rankingów, spisu prac domowych, planu lekcji i wielu innych funkcji. 

 Jako pełnoprawny członek społeczności Grymuaru masz prawo brać udział w zajęciach lekcyjnych, konkursach, zabawach i turniejach organizowanych przez Akademię oraz wielu innych aktywnościach, które pojawiać się będą na stronie szkoły, jej fanpejdżu na Facebooku lub czacie. A skoro jesteś już pełnoprawnym członkiem, pora dowiedzieć się jak wygląda czat i o co właściwie z nim chodzi!

 

Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny  Tu podaj tekst alternatywny


 Przydatne linki:
- O domach w Akademii