Czym jest AMG?

 Akademia Magii Grymuar (AMG) to darmowa, wirtualna szkoła magii, w której możesz uczęszczać na magiczne zajęcia; studiować historię magii, badać tajniki przepowiadania przyszłości oraz innych przedmiotów! Nasze grono pedagogiczne stara się wyedukować najlepszych czarodziei jakich widział świat!

Wszystko co znajduje się w Akademii bazuje na realiach przedstawionych w świecie "Harry'ego Pottera", dlatego nie znajdziesz tutaj przedmiotów takich jak matematyka, język angielski czy biologia, zamiast tego będziesz uczył się zielarstwa, opieki nad magicznymi stworzeniami, zaklęć i uroków oraz wiele, wiele więcej przedmiotów z serii o młodym czarodzieju! Więcej o przedmiotach obowiązujących w Akademii dowiesz się z naszej oferty edukacyjnej, którą znaleźć możesz na stronie naszej szkoły.

Nie musisz się martwić o to, że Twoja nowa magiczna szkoła będzie kolidowała z tą mugolską - zajęcia w Grymuarze trwają od poniedziałku do piątku, a rozpoczynają się najwcześniej o godzinie 18:00 i kończą nie później niż 20:45, wliczają się w to również pięciominutowe przerwy, a same lekcje nie trwają dłużej niż trzydzieści minut.

Oprócz lekcji w naszej szkole znajdziesz również wiele konkursów przedmiotowych i innych zabaw, dzięki którym będziesz mógł zdobyć galeony, które będziesz mógł wydać w Wiosce Grymuar, oraz punkty na wspólne konto Twojego domu, przybliżając go do wygrania Pucharu Domów na koniec roku.
Jeśli zaś przy domach jesteśmy, musisz wiedzieć, że Akademia Magii Grymuar nie jest zwykłą szkołą magii! Nie znajdziesz tutaj znanych Ci z książek czterech domów, a trzy zupełnie nowe domy, które wyróżniają naszą Akademię na tle innych placówek. Więcej informacji o naszych domach znajdziesz [tutaj]. To dobry moment, by przed zapisami zastanowić się, do jakiego domu chcesz dołączyć! 

Skoro wiesz już gdzie jesteś i co możesz tu robić, myślę, że jest to dobry moment by przejść do kolejnego rozdziału! 

 

Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny  Tu podaj tekst alternatywny