Zakończenie Roku Szkolnego | Kryształowe ŻółwikiNapisane przez Elisabeth Momente-McTireliath, dnia 2018-07-09

Droga społeczności!

Dnia 8 lipca 2018r. odbyło się zakończenie V roku szkolnego. Po dziesięciu tygodniach ciężkiej pracy, mury naszej placówki opuściło pięcioro absolwentów:

Mamy nadzieję, że okres nauki w naszej szkole zapamiętacie na długo i wkrótce znów do nas zawitacie. Życzymy dalszych sukcesów w Świecie Magii!

A promocję do drugiej klasy otrzymało pięcioro absolwentów:

Życzymy Wam powodzenia w następnym roku. Mamy nadzieję, że i Wy znajdziecie się wśród absolwentów naszej szkoły. A z resztą uczniów widzimy się w pierwszej klasie!

Puchar Domów w tym roku zdobyły Kuguchary (11618pkt). Drugie miejsce miały Wilkory (9800pkt), zaś trzecie zdobyły Gromoptaki (8887pkt) A czołowe miejsca w rankingach zajęli: wśród uczniów Annie Collins (2300pkt) i wśród nauczycieli dyr. Matthew Anders Fox (97pkt).

Niestety z końcem roku nie zobaczymy się z częścią naszego zacnego grona nauczycielskiego. Nasze mury opuściło trzech nauczycieli. Dziękujemy za współpracę i życzymy owocnej dalszej pracy w Świecie Magii.

Na czas wakacji szkoła będzie zamknięta. Nie oznacza to jednak, iż nie można reprezentować placówki na arenie Świata Magii, do czego gorąco zachęcamy!

Dnia 7 lipca 2018r. odbyła się Gala Kryształowych Żółwików. Głosowaliście w kategoriach dla najlepszych nauczycieli i uczniów oraz w kategoriach przedmiotówogólnych. Poniżej znajdziecie dyplomy w każdej kategorii. 

Uczniowie:

Nauczyciele:

Przedmioty:

Ogólne:

[Dyplomy otworzą się po kliknięciu na zwycięzcę.]

Dziękujemy za miniony rok i zapraszamy do zapisów na kolejny!

Dyrekcja AMG